Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u onder Instellingen. Via de knop “Instellingen” kan u uw toestemming voor het gebruik van cookies aanpassen. Instellingen

Meer weten

DE SCHEPPER.

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint-Niklaas

Telefoon: 03 766 00 06
E-mail: info@deschepper.net.bmw.be

Eric De Schepper
Eric De Schepper
Gedelegeerd Bestuurder

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: info@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: info@deschepper.net.bmw.be
Greet Authuys
Greet Authuys
Bestuurder

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: greet.authuys@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: greet.authuys@deschepper.net.bmw.be
Hughes De Schepper
Hughes De Schepper
Operationeel Directeur - Bestuurder
Geoffry Bauwens
Geoffry Bauwens
Financial Manager


Geoffry Bauwens
Geoffry Bauwens
Financial Manager
Elycia De Graeve
Elycia De Graeve
Administratie

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: elycia.de-graeve@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: elycia.de-graeve@deschepper.net.bmw.be


Chloë Van Brussel
Chloë Van Brussel
Marketing Coördinator

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: chloe.van-brussel@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: chloe.van-brussel@deschepper.net.bmw.be


Luc Van Bogaert
Luc Van Bogaert
Sales Manager
Alain Quintelier
Alain Quintelier
Sales Advisor
Gioia Weyn
Gioia Weyn
Onthaal - Verkoopsadministratie

Telefoon: 03 760 40 96 03 760 40 96
E-mail: gioia.weyn@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 96 03 760 40 96
E-mail: gioia.weyn@deschepper.net.bmw.be
Matthias Van Den Eynde
Matthias Van Den Eynde
Sales Advisor
David Finaut
David Finaut
Fleet Advisor

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: david.finaut@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: david.finaut@deschepper.net.bmw.be


Jan Jaap Verschuren
Jan Jaap Verschuren
Manager Premium Selection
Thomas Bolsens
Thomas Bolsens
Sales Advisor

Telefoon: 03 760 40 97 03 760 40 97
E-mail: thomas.bolsens@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 97 03 760 40 97
E-mail: thomas.bolsens@deschepper.net.bmw.be


Madelaine Buytaert
Madelaine Buytaert
Receptieverantwoordelijke
Jonas De Coninck
Jonas De Coninck
Service Advisor
Emmely Lauwers
Emmely Lauwers
Service Advisor

Telefoon: 03 760 40 94 03 760 40 94
E-mail: emmely.lauwers@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 94 03 760 40 94
E-mail: emmely.lauwers@deschepper.net.bmw.be
Evi-Cinderella Ghysels
Evi-Cinderella Ghysels
Service Advisor

Telefoon: 03 760 05 66 03 760 05 66
E-mail: evi.ghysels@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 05 66 03 760 05 66
E-mail: evi.ghysels@deschepper.net.bmw.be
Karolien De Loose
Karolien De Loose
Facturatie

Telefoon: 03 790 14 81 03 790 14 81
E-mail: karolien.de-loose@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 790 14 81 03 790 14 81
E-mail: karolien.de-loose@deschepper.net.bmw.be


Steven Aerts
Steven Aerts
Carrosserieverantwoordelijke

Telefoon: 03 760 40 90 03 760 40 90
E-mail: steven.aerts@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 90 03 760 40 90
E-mail: steven.aerts@deschepper.net.bmw.be
Yannick Van De Voorde
Yannick Van De Voorde
Carrosseriemedewerker


Koen De Bruyne
Koen De Bruyne
Medezaakvoerder

Telefoon: 03 779 91 93 03 779 91 93
E-mail: info@autoschadedbs.be

Telefoon: 03 779 91 93 03 779 91 93
E-mail: info@autoschadedbs.be
Ilse Van Broeck
Ilse Van Broeck
Onthaal - planning

Telefoon: 03 779 91 93 03 779 91 93
E-mail: info@autoschadedbs.be

Telefoon: 03 779 91 93 03 779 91 93
E-mail: info@autoschadedbs.be
Anthony Van den Bosch
Anthony Van den Bosch
Carrosseriemedewerker

Jony De Pelsmaeker
Jony De Pelsmaeker
Carrosseriemedewerker

Battal Kilinc
Battal Kilinc
Carrosseriemedewerker

Tom Hellemans
Tom Hellemans
Carrosseriemedewerker




Dirk Huybens
Dirk Huybens
Magazijn

Telefoon: 03 760 05 67 03 760 05 67
E-mail: dirk.huybens@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 05 67 03 760 05 67
E-mail: dirk.huybens@deschepper.net.bmw.be
Davy Pauwels
Davy Pauwels
Magazijn

Telefoon: 03 760 40 98 03 760 40 98
E-mail: Davy.Pauwels@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 98 03 760 40 98
E-mail: Davy.Pauwels@deschepper.net.bmw.be


Mario Ysewyn
Mario Ysewyn
Technical manager

Telefoon: 03 760 05 69 03 760 05 69
E-mail: mario.ysewyn@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 05 69 03 760 05 69
E-mail: mario.ysewyn@deschepper.net.bmw.be


Frank Bracke
Frank Bracke

Koen Goossens
Koen Goossens

Jonas Benaerens
Jonas Benaerens

 Timothy Bonnarens
Timothy Bonnarens

Nick Van Damme
Nick Van Damme

Serhat Kizil
Serhat Kizil

Dennis Van Lent
Dennis Van Lent

Peter Goovaerts
Peter Goovaerts

Jonathan Boivin
Jonathan Boivin

Ruben De Bruycker
Ruben De Bruycker



Jeffrey Heyrman
Jeffrey Heyrman
MINI Ambassadeur

Telefoon: 03 760 05 60 03 760 05 60
E-mail: jeffrey.heyrman@wls.net.MINI.be

Telefoon: 03 760 05 60 03 760 05 60
E-mail: jeffrey.heyrman@wls.net.MINI.be

Verkoop

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint Niklaas

Contact

Telefoon: 03 760 05 64 03 760 05 64
E-mail: sales@deschepper.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:20 - 18:30
Vr : 08:20 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint Niklaas

Contact

Telefoon: 03 760 40 93 03 760 40 93
E-mail: premium@deschepper.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:20 - 18:30
Vr : 08:20 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Magazijn

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint Niklaas

Contact

Telefoon: 03 760 05 67 03 760 05 67
E-mail: dirk.huybens@deschepper.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:30
Za : 09:00 - 12:00

Receptie

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint Niklaas

Contact

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: service@deschepper.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:30
Vr : 07:45 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Maak een Sales Afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Maak een Service Afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze Nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top