Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

DE SCHEPPER.

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint-Niklaas

Telefoon: 03 766 00 06
E-mail: info@deschepper.net.bmw.be

Eric De Schepper
Eric De Schepper
Gedelegeerd Bestuurder

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: info@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: info@deschepper.net.bmw.be
Greet Authuys
Greet Authuys
Bestuurder

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: greet.authuys@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: greet.authuys@deschepper.net.bmw.be
Hughes De Schepper
Hughes De Schepper
Operationeel Directeur - Bestuurder


Geoffroy Bauwens
Geoffry Bauwens
Financial Manager
Elycia De Graeve
Elycia De Graeve
Administratie

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: elycia.de-graeve@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: elycia.de-graeve@deschepper.net.bmw.be


Marketing Coördinator
Anne-Sophie De Schepper
Marketing Coördinator


Luc Van Bogaert
Luc Van Bogaert
Sales Manager
Alain Quintelier
Alain Quintelier
Fleet Manager
Hughes De Schepper
Hughes De Schepper
Verkoop
Matthias Van Den Eynde
Matthias Van Den Eynde
Verkoop
Thomas Bolsens
Thomas Bolsens
Verkoopsassistent

Telefoon: 03 760 40 97 03 760 40 97
E-mail: thomas.bolsens@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 97 03 760 40 97
E-mail: thomas.bolsens@deschepper.net.bmw.be
Anne-Sophie De Schepper
Anne-Sophie De Schepper
Product Genius


Jan Jaap Verschuren
Jan-Jaap Verschuren
Manager Premium Selection
Thomas Bolsens
Thomas Bolsens
Verkoopsassistent

Telefoon: 03 760 40 97 03 760 40 97
E-mail: thomas.bolsens@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 97 03 760 40 97
E-mail: thomas.bolsens@deschepper.net.bmw.be


Madelaine Buytaert
Madelaine Buytaert
Receptieverantwoordelijke
Jonas De Coninck
Jonas De Coninck
Service Advisor
Emmely Lauwers
Emmely Lauwers
Service Advisor

Telefoon: 03 760 40 94 03 760 40 94
E-mail: emmely.lauwers@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 94 03 760 40 94
E-mail: emmely.lauwers@deschepper.net.bmw.be
Karolien De Loose
Karolien De Loose
Facturatie

Telefoon: 03 790 14 81 03 790 14 81
E-mail: karolien.de-loose@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 790 14 81 03 790 14 81
E-mail: karolien.de-loose@deschepper.net.bmw.be


Steven Aerts
Steven Aerts
Carrosserieverantwoordelijke

Telefoon: 03 760 40 90 03 760 40 90
E-mail: steven.aerts@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 90 03 760 40 90
E-mail: steven.aerts@deschepper.net.bmw.be


Dirk Huybens
Dirk Huybens
Magazijn

Telefoon: 03 760 05 67 03 760 05 67
E-mail: dirk.huybens@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 05 67 03 760 05 67
E-mail: dirk.huybens@deschepper.net.bmw.be
Davy Pauwels
Davy Pauwels
Magazijn

Telefoon: 03 760 40 98 03 760 40 98
E-mail: Davy.Pauwels@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 40 98 03 760 40 98
E-mail: Davy.Pauwels@deschepper.net.bmw.be


Mario Ysewyn
Mario Ysewyn
Technical manager

Telefoon: 03 760 05 69 03 760 05 69
E-mail: mario.ysewyn@deschepper.net.bmw.be

Telefoon: 03 760 05 69 03 760 05 69
E-mail: mario.ysewyn@deschepper.net.bmw.be


 Chris De Paep
Chris De Paep

 Frank Bracke
Frank Bracke

 Koen Goossens
Koen Goossens

 Jonas Benaerens
Jonas Benaerens

 Timothy Bonnarens
Timothy Bonnarens

 Yannick Van De Voorde
Yannick Van De Voorde

 Nick Van Damme
Nick Van Damme

 Serhat Kizil
Serhat Kizil

Timothy Baumans
Timothy Baumans



Melisa Khaktir
Melisa Khaktir
MINI Sales Advisor

Telefoon: 03 760 05 68 03 760 05 68
E-mail: melisa.khaktir@wls.net.mini.be

Telefoon: 03 760 05 68 03 760 05 68
E-mail: melisa.khaktir@wls.net.mini.be
Jeffrey Heyrman
Jeffrey Heyrman
MINI Ambassadeur

Telefoon: 03 760 05 60 03 760 05 60
E-mail: jeffrey.heyrman@wls.net.MINI.be

Telefoon: 03 760 05 60 03 760 05 60
E-mail: jeffrey.heyrman@wls.net.MINI.be

Verkoop

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint Niklaas

Contact

Telefoon: 03 760 05 64 03 760 05 64
E-mail: sales@deschepper.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:20 - 18:30
Vr : 08:20 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint Niklaas

Contact

Telefoon: 03 760 40 93 03 760 40 93
E-mail: premium@deschepper.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:20 - 18:30
Vr : 08:20 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Magazijn

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint Niklaas

Contact

Telefoon: 03 760 05 67 03 760 05 67
E-mail: dirk.huybens@deschepper.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:30
Za : 09:00 - 12:00

Receptie

Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint Niklaas

Contact

Telefoon: 03 766 00 06 03 766 00 06
E-mail: service@deschepper.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:30
Vr : 07:45 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

BMW De Schepper

Prins Boudewijnlaan 53 , 9100 Sint-Niklaas
Prins Boudewijnlaan 53
9100 Sint-Niklaas

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top